Kvalitně a za málo?

Základní filozofií našich služeb, je nabídnout natáčení videa profesionálních parametru s uměleckými prvky, při zachování rozumných cen. Díky naší vnitřní organizaci a kombinovanému zapojení mladých umělců a uznávaných odborníků, nabízíme jedny z nejnižších cen v ČR. Objednáte-li si naše služby, dokážeme Vám že díky dobré organizaci a určité dávce nadšení, není tato myšlenka nereálná.

Svatební video - natáčení svateb

Svatební video je jednoznačně nejčastěji objednávanou službou. Kdo by konec-konců nechtěl zaznamenat den, který mnoho lidí považuje za jejich nejkrásnější. S natáčením svateb máme bohaté zkušenosti - od roku 2004 jsme natočili již více než 100 svateb, můžeme vás tedy upozornit na všechny problémy a návrhy na zlepšení, které pomohou k tomu, aby z vašeho svatebního videa vznikl kvalitní celek, u kterého se nebudete nudit.

Natáčení přizpůsobíme Vašemu rozpočtu - základní natáčení bez střihu na 2 kamery nabízíme již od 4000 CZK, naopak "natáčení v plné výbavě" od rána až do večera se dvěma kameramany a uměleckým sestřihem, který z Vašeho svatebního videa uskuteční celovečerní film se cenově pohybuje mezi 10 - 15 000 CZK. Od nás v žádném případě nedostanete pouze strohý záznam, který bude limitovaný pouhým natočením samotného obřadu. Řekněte si sami, kolik můžete investovat a my naplánujeme natáčení tak, abychom mohli pořídit kvalitní záběry z průběhu celého dne, nejlépe na dvě kamery. Pokud jste velmi nároční, můžeme vzájemně připravit scénář a zhotovit video, které se bude podobat třeba i filmu "Láska nebeská".

Pokud hledáte dodavatele květinové výzdoby na Vaši svatbu, doporučujeme služby našeho partnera květinářství Arnapi.

Společenské akce, firemní večírky

Hned po svatbách patří mezi nejčastěji objednávané služby natáčení všech typů společenských akcí, ať už jde o nejrůznější přednášky, plesy, firemní večírky, prezentace nebo třeba módní přehlídky. V tomto případě je velmi duležité vystihnout nejen umělecké prvky, které dají výslednému dílu profesionální plášť, ale i pořízení kvalitního audio záznamu řeěníků a účinkujících. Mimo profesionální kamerové vybavení disponujeme i technikou, která umožní záznam čistého a srozumitelného zvuku.

Koncerty

V poípadi natáeení koncertu nabízíme unikátní oešení profesionálním i zaeínajícím kapelám. Pokud chcete proniknout do svita show-businessu, natoeit videoklip nebo koncert - poi maximální úspooe každé koruny, kterou potoebujete investovat spíše do svého vybavení, neváhejte nás kontaktovat.

Hledáte-li spolehlivého partnera, pro zhotovení full-service natáeení koncertu, seženeme nejmodernijší techniku a sestavíme tým profesionálu, kteoí vytvooí dílo vysoké umilecké hodnoty.

Reklamní videoklip

Reklamní videoklip nemusí sloužit jen pro úeely televizní reklamy. V poslední dobi je velmi populární umístit krátký videoklip, který jasnou a poutavou formou prezentuje vaše výrobky ei služby poímo na vašich webových stránkách. O dalších úeelech využití, jako je promítání prezentaeního videa na firemních akcích, nebo jeho rozesílání zákazníkum jisti netoeba mluvit. Pro vás je poedevším duležité, že vám nabídneme jeho natoeení za rozumné ceny a poradíme vám, jak jej koncipovat, aby zaujal vaše zákazníky. Výsledný videoklip dodáme ve formátech vhodných pro použití v televizi i k umístiní na internet.

Něco navíc

Aby byl váš pocit z výsledného díla co nejlepší, dodáváme ke každému projektu zdarma originální potisk obalu DVD / VHS i samotného disku. Chcete li vydat vitší počet kopií, můžeme nabídnout i lisování DVD za velmi výhodné ceny.

ccc